BOYA BADANA DEKORASYON

BOYA BADANA DEKORASYON

Boyacı ustası ekibimizle ekonomik fiyata boya badana işlerinizi yapmaktayız.Boya-badana yaptırmak için bizi tercih ediniz ve işlerinizde bizi arayınız. İnşaat tadilatı, boya badana, alçı sıva sektöründe yıllardan beri kazandığımız tecrübe çekirdekten yetişme ustalarımızla ekonomik fiyata kaliteli boya badana uygulama hizmeti sunmaktayız.Bilgi almak için 7/24 saat arayabilirsiniz.

Eviniz ve ofislerinizde boya işine başlamadan önce eşyalarınızı izole ederek uygulama esasında toz kir boya dökülmelerine karşı korumuş oluruz.Nemden dolayı neredeyse evlerin çoğunda duvarlarda kabarma çatlaklar oluşmaktadır. Bu kabarmaları doğru tadilat yöntemleri ve boya işlemiyle önlemekteyiz.
KALİTELİ İŞÇİLİK01
1990 yılından bu yana boya ve badana hizmetlerini kaliteli işçilikle birleştirerek hizmet standartlarımızı en üst seviyeye çıkardık.

ZAMANINDA TESLİM
Çalışma biçimimiz hassasiyet üzerine kurulu olup söz verdiğimiz zamanda teslim ediyoruz...

HAYALLERİNİZİ YANSITIYORUZ
Titizlik bu işin profesyonel yanını yansıtır.
Tüm Alçı Uygulamaları, Asma Tavan, Işıklı Tavan, Alçıpan, Bölme Duvar, Kartonpiyer, Stropiyer, Gizli Işık, Kemer, Spotluk gibi Alçı Dekorasyon uygulaması yapmak istediğiniz alanlarda uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

Tüm Alçı Dekorasyon modelleri ile birbirinden şık farklı modern modeller yaratabilirsiniz. Evlerinizin tavanlarını farklı bir hava yaratmak için Asma tavan yaptırıp spot ışıkları kullanarak modern avizeler ile donatarak tavanlarınızı estetik bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Son yıllarda her evde iş yerinde kullanılan ve modern bir görünümü olan Asma Tavan, Alçıpan modellerini sizler için kusursuz bir şekilde uyguluyoruz. Her yeni dokunuşun hayatınıza değer katması dileğiyle…

(0) Yorum

Yorum Yap