Deprem Yapı Testi

İhtiyaç duyulan binalarda güçlendirme hizmeti sağlayan firmamız tüm illerde bina güçlendirme konusunda yanınızda. Deha Karot olarak sektördeki deneyimimizle özellikle problemli binalarda güçlendirme alanında hizmet vermektedir. Karot işlerinde uzman olan firmamız, yıkılma riski bulunan, zayıf görülen inşaat ve evlerde bina güçlendirme konusunda Türkiye'nin tüm illerinde 7/24 hizmetinizde. 

Kurumsal hizmet anlayışı ile karot hizmeti veren öz karot firmamız işin; doğru, zamanında, kaliteli, en ileri teknoloji ve başarılı ekibiyle müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede olmasını sağlamaktadır.

Hidrolik kesme makineleri’nin yetersiz kaldığı, betonun 50 cm yi geçmesi durumunda 550 cm kadar çürütme esaslı uygulama yapılarak beton kütlelerin nakil işlemidir. Kesme işlemi demir donatılı veya demir donatısız tüm zeminlere uygulanabilmektedir. Böylece karot işleriniz, zamandan tasarruf ederek emin ellerde, uygun fiyatta ve bir o kadar da kaliteli bir şekilde sizlere firmamız tarafından karot hizmeti verilmektedir.

Karot ile beton kesmede Q20 – Q500 arası 550 cm derinlik 45º ile 90º derece açı ile her çaptaki deliği sıfır vibrasyonla, betona zarar vermeden, istenilen çapta kesme işlemi yapmaktayız. Değişik marka ve modelde karot makinaları mevcuttur. Karot makina seçiminde amaca uygun olması büyük önem taşır. Kullanımı oldukça zor ustalık ve özen gösterilmesi gereken bir makinadır.
Kesim yada delim yapılacak yerde karot makinası kullanılırken işlem uygulanacak yer iyice incelenme hangi karot ucu kullanılacağına dikkatlice karar verilmelidir.

(0) Yorum

Yorum Yap